Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Kindlustuskaitsed

Kindlustuskaitsed

Täielik kindlustunne

 • Aitab toime tulla ootamatustega
 • Annab turvatunde ohtliku ameti või hobi korral
 • Aitab säilitada harjumuspärast elukvaliteeti

Et tulla toime ettenägematute kulutustega, saab põhilepingule lisada enda vajadustest lähtuvad kindlustuskaitsed õnnetusjuhtumite, kriitiliste haiguste ja kindlustusmaksete tagamise puhuks.

Õnnetusjuhtumi kindlustuskaitsed

Õnnetusjuhtumi kindlustuskaitsed pakuvad hüvitist ärajäänud sissetulekute asendamiseks ja muude kulutuste katteks õnnetusjuhtumist põhjustatud töövõime ajutise või püsiva kaotuse ning surma korral. Eriti oluline on end kindlustada inimesel, kelle amet või harrastused on seotud suurema ohuga või kui ollakse peres peamine sissetuleku saaja, kelle sissetulekust ülejäänud pereliikmed sõltuvad.

Kindlustuskaitseid on võimalik valida ja muuta vastavalt vajadusele:

 • Õnnetusjuhtumi invaliidsuskaitse annab kindlustuskaitse juhuks, kui õnnetusjuhtumi tagajärjeks on funktsioonikaotus. Olenevalt tekkinud funktsioonikaotusest hüvitame kindla protsendi kindlustussummast.
 • Õnnetusjuhtumi päevarahade valimisel maksame täiendavat päevaraha esimesest päevast alates, kui jääd haiguslehele õnnetuse tõttu.
 • Õnnetusjuhtumi surmakaitse pakub täiendavat kaitset lähedastele juhul, kui kindlustatu hukkub õnnetusjuhtumi tagajärjel. Sellisel juhul maksame kindlustusjuhtumi korral hüvitise põhilepingu kindlustussummale lisaks.

Kriitiliste haiguste kindlustuskaitse

Haiguste ravi ja taastusravi on sageli pikaajalised ja kulukad isegi Haigekassa toel. Kriitiliste haiguste kindlustuskaitse annab võimaluse keskenduda enda ravi ja tervise taastamisele siis, kui vajate seda kõige enam. Kriitiliste haiguste kindlustuskaitse on mõeldud selleks, et pärast tõsise haiguse üleelamist säiliks normaalne elukvaliteet ja oleks võimalik katta taastumiseks ja toimetulekuks vajalikud kulutused. Välja makstav kindlustussumma aitab kompenseerida raske haigusega kaasnevat sissetuleku vähenemist ja raviga seotud lisakulusid. Raha saab kasutada oma äranägemise järgi vastavalt vajadustele.

Kindlustuskaitse alla kuuluvad südamelihase infarkt, peaaju insult, pahaloomulised kasvajad, neerupuudulikkus jt.

Laste kriitiliste haiguste kindlustuskaitse saab lisada Lastekindlustuse lepingule. Kriitiliste haiguste kindlustuskaitse hüvitise abil saate katta need kulud, mida ravikindlustus ei kata, kuid mis on lapsele vajalikud raskest haigusest paranemiseks. Laste rasked haigused võivad mõjutada vanemate võimalust tööl käia ja seeläbi vähendada perekonna sissetulekut. Laste kriitiliste haiguste kindlustuskaitse on mõeldud selleks, et vanemad saaksid olla toeks lapse ravimisel nii, et pere eelarve liigselt ei kannataks.
Kindlustuskaitse alla kuuluvad halvatus, pahaloomulised kasvajad, neerupuudulikkus, organi siirdamine, rasked põletused jt.

Kindlustusmaksete tasumisest vabastamise kindlustuskaitse

Invaliidistumise korral üldjuhul sissetulekud vähenevad, kuid samal ajal suurenevad kulutused arstiabile, ravimitele, abivahenditele, põetusele, eluaseme ümberkorraldusele jm. Kindlustusmaksete tasumisest vabastamise kindlustuskaitse katab kindlustatu invaliidistumise korral kindlustuslepingu kindlustusmaksed invaliidsuse ajaks. Sellisel juhul ei pea kindlustusvõtja kindlustuslepingut  katkestama, sest kindlustusselts jätkab maksete tasumist.

 

 

Kontakt

 • Kahjukäsitlus

  Teata kahjust

 • Klienditugi

  665 8020

 • E-post

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.