Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Smart-ID

Smart-ID on lihtne, kiire ja turvaline viis oma isiku tuvastamiseks internetis. Smart-ID rakendus võimaldab mugavalt oma pangakontole ja e-keskkondadesse sisse logida.

Laadige alla

Smart-ID allalaadimine ning kasutamine on tasuta. Smart-ID töötab kõikides nutitelefonides ja tahvelarvutites, mille operatsioonisüsteem on Android 4.1 (või uuem) või iOS 8 (või uuem).

  • Google Play
  • App Store

Registreerige

Registreerige Smart-ID konto ja isikustage see ID-kaardi või Mobiil-ID-ga. Nii konto registreerimisel kui ka Smart-ID edaspidisel kasutamisel on teil vaja sisestada PIN-koode, mis tuleb meelde jätta ja teiste eest saladuses hoida.

Kasutage

Internetipanka või mõnda muusse e-teenusesse sisse logides ilmuvad Smart-ID teavitused otse nutiseadme ekraanile. PIN1 on vajalik isiku tuvastamiseks ja PIN2 on digitaalse allkirja andmiseks.

 

Mobiil-ID

Mobiil-ID on digitaalne isikutunnistus nutitelefonis.

Mobiil-ID-ga saate siseneda e-keskkondadesse, teha makseid, sõlmida lepinguid ja anda digitaalallkirja.

Lihtne ja mugav

Teil ei ole vaja kaardilugejat ega lisatarkvara ning mobiil-IDd saate kasutada nii Eestis kui ka välismaal.

Tellimine ja hinnad

Mobiil-ID on tasuline teenus. Küsige lisainfot oma mobiilsideoperaatorilt.

Lepingu mobiil-ID teenuse kasutamiseks saate sõlmida oma mobiilsideoperaatori esindustes. Isikut tõendava dokumendina võtke kaasa oma ID-kaart, digi-ID korral Eesti Vabariigi pass.

 

ID-kaart

ID-kaardi kasutamiseks internetis on vaja arvutile ID-kaardi lugejat. Dokumentide digitaalseks allkirjastamiseks peab arvutis olema ID-kaardi tarkvara.

 

PIN-kalkulaator

PIN-kalkulaator genereerib iga kord uue parooli, mida ei saa kaks korda järjest internetipanka sisenemiseks kasutada – seega on raskendatud paroolide varastamine. Küsige PIN-kalkulaatorit pangakontorist.

 

Paroolikaart

Paroolikaarti on lihtne kopeerida ning seetõttu ei ole see kõige turvalisem autentimisvahend. 2018. aasta jooksul sulgeme järk-järgult klientide koodikaardid. Edaspidi saab internetipanka sisse logida Smart-ID, ID-kaardi, mobiil-ID ja PIN-kalkulaatoriga.

 

2018. aasta jooksul sulgeme järk-järgult klientide koodikaardid

Edaspidi saab internetipanka sisse logida Smart-ID, ID-kaardi, mobiil-ID ja PIN-kalkulaatoriga.

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.