Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Avan ettevõttele pangakonto

Videokõnega  | Pangakontoris

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Mis parandaks Eesti konkurentsivõimet?

  Mis parandaks Eesti konkurentsivõimet?

  Äsja avaldatud riikide konkurentsivõime edetabelis on Eesti mullusega võrreldes mõned kohad ära andnud. Taolised järjestused võivad tunduda kunstlikud, kuid loovad hea võrdlusbaasi ja annavad ehk mõtteid, mida majanduse edendamiseks veel ette võtta.

  Loen edasi

 • Oodates majanduskriisi

  Oodates majanduskriisi

  Lõppevat nädalat jäävad saatma suurem hinnakorrektuur maailma aktsiabörsidel ja IMFi kärbitud majanduskasvuprognoos. Need sündmused lisavad ainult hoogu viimsepäeva¬kuulutajatele, kes aina valjemal häälel järgmist majanduskriisi lubavad. Välismaistes  majanduslehtedes ilmub artikleid uue kriisi ajastuse ja eeldatavate põhjuste kohta järjepanu. Kodumaal tekitab majanduselu jälgivates inimestest kõhedat déjà-vu tunnet täispööretel ehitussektor ja tööturg, kus palgakasv ootab ka kõige kesisemate oskustega töötajat. Kui kõhutunde vastu vaielda on raske, siis statistikat vaadates ei saa me vähemalt Eestis eelmise majandusbuumiga võrreldavast ajast siiski rääkida.

  Loen edasi

 • Tegutseva ettevõtte ostu või osanikuks hakkamise riskid ja võimalused

  Tegutseva ettevõtte ostu või osanikuks hakkamise riskid ja võimalused

  Tegutseva ettevõtte ostmise taga võivad olla mitmesugused motiivid: näiteks soov turuosa suurendada, uuele tegevusalale siseneda või konkurentsi vähendada. Ettevõtte ostmine võib anda võimaluse laieneda ja enda positsiooni konkurentidega võrreldes parandada.

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 18.10.2018

  Telia tehnoloogiadirektor: oma töötajates peitub tohutu innovatsioonireserv

  Ettevõtte töötajate kaasamine innovatsiooniprotsessi motiveerib neid ja võib anda ettevõttele suurepäraseid tulemusi, ütles eelmisel nädalal SEB Panga korraldatud finantsjuhtide konverentsil esinenud Telia Eesti AS-i tehnoloogiadirektor Kirke Saar. Tema sõnul ei päde enam seisukoht, et ettevõtte innovatsiooniüksus peaks olema eraldi, nii et nad saaks seal asju rahulikult vussi ajada, enne kui miski tõeliselt õnnestub.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 17.10.2018

  SEB: Suurem osa eluasemelaenu võtnud klientidest on kindlustatud terviseriskide vastu

  SEB Elukindlustuse kliendianalüüsi kohaselt pelgavad SEB-st eluasemelaenu võtnud kliendid enim lähedase pereliikme kaotust, millele järgnevad terviseriskide realiseerumine ja töökaotus.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 16.10.2018

  EL-i algatus vähendada CO2 heiteid ei leia veel eestlaste poolehoidu

  44% eestlastest ei poolda EL-i algatust, mille eesmärgiks on vähendada sõiduautode ja kaubikute poolt toodetava CO2 heitmete kogust, selgus 2018. aasta suvel korraldatud SEB Liisingu uuringust. Rohkem kui neljandik küsitletuist arvab, et nõuded on liiga karmid ja ebavajalikud, umbes viiendik aga kinnitab, et on peamiselt diiselautodele suunatud regulatsioonides pettunud.

  Loen edasi

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.