Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Avan ettevõttele pangakonto

Videokõnega  | Pangakontoris

Tasuta ettevõtluskoolitus

eakadeemia.seb.ee

Foorum  |   Veel artikleid

 
 • Mis hetkel on mõistlik registreerida ettevõte käibemaksukohustuslaseks?

  Mis hetkel on mõistlik registreerida ettevõte käibemaksukohustuslaseks?

  2018. aastal tõusis käibemaksukohustuslase registreerimise piirmäär 16 000 eurolt 40 000 euroni. Mida see ettevõtjatele tähendab ja kellel on mõistlik olla käibemaksukohustuslane, selgitab Mamareti OÜ raamatupidaja Kairi Kiss.

  Loen edasi

 • Robotid ja töökohad

  Robotid ja töökohad

  Kuigi Eestis on täna probleemiks pigem tööjõunappus, siis ei saa ka meie paratamatult mööda vaadata tehnoloogia kiirest arengust, mis vabastab rutiinsest tööst, kuid sunnib inimest leidma uut ametit. OECD värske uuringu valguses ei ole Eesti küll nii haavatav, kui paljud teised Ida-Euroopa riigid.

  Loen edasi

 • Millist eeltööd nõuab üle 10 aasta vanuse auto ostmine

  Millist eeltööd nõuab üle 10 aasta vanuse auto ostmine

  Kasutatud autosid ostetakse eelkõige odava hinna tõttu, mõned luksusautod võivad isegi maksta vähem kui keskmine uus pereauto. Toome välja, millist eeltööd nõuab üle 10 aasta vanuse auto ostmine, et saada võimalikult töökindel masin.

  Loen edasi

Uudised  |   Arhiiv

 
 • Pressiuudised - 19.04.2018

  SEB: alustavad põllumehed toovad sektorisse innovatsiooni

  Põllumajandussektori ettevõtted keskenduvad eelkõige kohalikule turule ning ekspordivalmidus püsib madal. Vaid 4 % põllumajandusettevõtetest plaanib siseneda uutele turgudele ning 12% loodab laieneda olemasolevatel turgudel, selgus SEB läbiviidud Baltic Business Outlook raportist.

  Loen edasi

 • Pressiuudised - 19.04.2018

  SEB Innovatsioonikeskuses arendati aastaga 24 uut äriideed

  SEB juhi Allan Pariku sõnul on Innovatsioonikeskus SEB panus Eesti jätkusuutliku ja laiapõhjalise majanduskasvu kindlustamiseks läbi ettevõtjate toetamise ning koostöö elavdamise.

  Loen edasi

 • Turgude ülevaated - 18.04.2018

  SEB Varahalduse kuukommentaar märts 2018

  SEB Eastern Europe ex Russia Fund Meie põhiliste turgude seas oli Rumeenia järjekordselt võidukas, tõustes 3,1% võrra tänu odavate pankade ja energiaettevõtete tugevatele tulemustele. Arvestades, et Tšehhit peetakse kaitsepositsioonil turuks, oli see tänu 0,3% tõusule ka tema jaoks suhteliselt tugev kuu. Ungari turg langes 2,2% võrra.

  Loen edasi

 

Kontaktid

S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.